Wprowadzamy na rynek szereg rozwiązań łańcuchowych


Rozmowa z Zenonem Hajtką, prezesem zarządu firmy KOMERC Sp. z o.o. z Chojnowa –  Inicjatywy Gospodarcze (35)

Panie Prezesie, z Pańską firmą zetknąłem się na VI Międzynarodowych Targach Hydrauliki, Pneumatyki, Sterowania i Napędów w Katowicach. Wiem, że działają Państwo na skalę międzynarodową, zaopatrując firmy w najlepsze łańcuchy napędowe. Czy mógłby Pan przybliżyć Czytelnikom Inicjatyw Gospodarczych działalność firmy?

Istniejemy od 1993 r. Zajmujemy się działalnością handlową, której przedmiotem są elementy do przenoszenia napędów. W tym się specjalizujemy. W Komercu pracuje grupa inżynierówi techników z kilkunastoletnim doświadczeniem w konstrukcji i produkcji łańcuchów. W naszej ofercie są precyzyjne łańcuchy rolkowe typu A i B, łańcuchy tulejkowe, sworzniowe, łańcuchy Galla, wielopłytkowe łańcuchy Fleyera (do wózków widłowych) oraz szereg łańcuchów transportowych i specjalnych. W ostatnim czasie rozszerzyliśmy asortyment łańcuchów ołańcuchy do przekładni bezstopniowych i łańcuchy do kombajnów rolniczych. Oprócz łańcuchów oferujemy również koła łańcuchowe z piastą i koła łańcuchowe płaskie, a także pasy napędowe, mianowicie: pasy klinowe typu A, B, C, D i Z, pasy typu AVX i SPA, pasy wielorowkowe, zębate i zespolone. Ponadto Komerc zajmuje się również doradztwem technicznym dla klientów.

Jakiego typu zakłady są Państwa klientami?

Odbiorcami wyrobów oferowanych przez naszą firmę są zarówno kontrahenci krajowi, jak i zagraniczni  z różnych gałęzi gospodarki:

  • z przemysłu maszynowego,
  • górniczego, hutniczego,
  • papierniczego, tekstylnego,
  • spożywczego,
  • farmaceutycznego
  • rolnictwa.

W ostatnim okresie pozyskaliśmy kolejnych odbiorców na rynkach zagranicznych, w szczególności na Litwie, Łotwie, w Czechach i na Słowacji, co zwiększyło eksport i reeksport naszych produktów.

A co chciałby Pan powiedzieć o jakości swoich wyrobów ?

Wdrożyliśmy system zarządzania jakością zgodny z normą PN-EN ISO 9001:2001, czego potwierdzeniem jest uzyskany certyfikat. Mamy swój zastrzeżony znak firmowy, umieszczamy go na wyrobach i opakowaniach, dzięki czemu jesteśmy znani na polskim rynku jako firma oferująca towar i usługi najwyższej jakości. Na wyroby oferowane przez nas udzielamy gwarancji, także wystawiamy zaświadczenia jakości i deklaracje zgodności z Polską Normą.

Dziękuję za rozmowę. Rozmawiał Adam Krzyżowski

Wersja oryginalna w formacje PDF

Szybki kontak

Komerc ul. Okrzei 8 59-225 Chojnów tel: centrala (+48) 76 81 87 419 (+48) 76 81 87 444 (+48) 76 81 81 650 fax: (+48) 76 81 87 419 w. 24 (+48) 76 81 87 444 w. 24 (+48) 76 81 81 650 w. 24

Back to Top

Katalog

Categories